Göztepe Kanal Görüntüleme Logar Yer Tespiti


Göztepe Kanal Görüntüleme Logar Yer Tespiti

Fabrikalar, Hastaneler, oteller, iş merkezleri, okullar, toplu yaşama birimleri,   siteler ve apartmanlar da kireçlenmeden ve katı atıkların birikmesinden dolayı atık su borularınızda tıkanmalar sıkça yaşanmaktadır. Tıkanmada en önemli etken dikkatsiz kullanımdır. Ancak ne kadar dikkatli kullanırsak da kullanalım suda erimeyen cisimler katı atıklar fabrikalarda sanayi atıkları tıkanma nedenidir.

Eski yapılarda olduğu kadar yeni yapılarda da Göztepe kanal görüntüleme  rastlamak mümkündür.  Kanala atılan yabancı cisimler ya da gereğinden fazla kalın kağıt havlı, peçete ya da çocukların oynadığı küçük bir top, bez vs klozetinizin veya WC nizin dolayısıyla kanalın tıkanmasına yol açabilir.

Bu tıkanmaları uzman kadromuz ile tesisat teknolojisini yakından takip ederek kısa sürede çözüyor veya çözüm için öneride bulunuyoruz.

Tıkanık borular da bazen katılaşmış, yapışmış ve donmuş maddeler nedeniyle açılamayabilir. Bu esnada diğer yöntemlerimiz devreye girmektedir.Kanal borularınızı görüntüleyen kamera ile görüntüleme tıkanıklığa sebep olan maddelere ulaşıp dedektör yardımıyla noktasal Göztepe logar tespiti yapılmaktadır. Bu tespitin amacı makine ile açılamayan tıkanıkları saatlerce ve metrelerce kazmaktan kurtulup sadece tıkanan bölgeyi kırarak tıkanıklığın kolayca açılmasıdır.

0533 451 04 14 7 gün 24 saat servis

WC tıkanıklığı, Göztepe Lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, loğar tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Klozet tıkanıklığı  veya  WC gider tıkanıklığı  açma  artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte Göztepe kanal görüntüleme cihazı  veya tıkanıklık açma cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

göztepe kanal açma

Bir diğer sorunlardan bir tanesi de rogar tıkanıklığıdır. Logar tıkanıklığı ümaniye yer tespiti atık su borularında problem olmamasına rağmen kullanılan su yine aynı borudan geri vermektedir.Bu problemin sebebi de ana logar kanalının tıkanmasıdır. Bu aşama  da vidanjör makinesi devreye girmektedir. Vidanjörün de Problemi çözmesi için rogar yerinin belli olması gerekmektedir. Bazı binaların rogarı belli olmayabilir. Bu esnada yine dedektörlü kameralarımız devreye girip rogarın yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz. Böylece vidanjörün rogarı temizlemesiyle sorun tamamen çözüme kavuşacaktır.

Tıkalı bölgede su yavaş yavaş gidiyor ise sorun değil ancak pis su geri tepiyor ise sorun kanaldandır. Bundan sonra Göztepe  kanal açma yöntemi devreye girecektir. Kamera görüntüleme ve Robot yardımı ile Göztepe kanal tıkanıklığı olan bölgeye gönderilerek tıkanmaya noktasal müdahale edilerek tıkalı klozetiniz  temizlenerek açılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 Servis
Whatsapp hattı.